Українська організація отримала Нобелівську премію миру
Українська правозахисна організація «Центр громадянських свобод» стала лауреатом Нобелівської премії миру 2022. Це стало відомо із заяви на сайті Нобеліського комітету.
Окрім української організації, премії удостоїлись білоруський правозахисник Алесь Беляцький та російська правозахисна організація «Меморіал».
BREAKING NEWS:
— The Nobel Prize (@NobelPrize) October 7, 2022
The Norwegian Nobel Committee has decided to award the 2022 #NobelPeacePrize to human rights advocate Ales Bialiatski from Belarus, the Russian human rights organisation Memorial and the Ukrainian human rights organisation Center for Civil Liberties. #NobelPrize pic.twitter.com/9YBdkJpDLU
«Вони протягом багатьох років пропагували право критикувати владу та захищати основні права громадян. Вони доклали видатних зусиль, щоб задокументувати військові злочини, порушення прав людини та зловживання владою. Разом вони демонструють важливість громадянського суспільства для миру та демократії» – написали в заяві.
Нобелівська премія миру – одна з шести премій, що була заснована індустріалістом та винахідником Альфредом Нобелем. Пермія присуджується тому, хто зробить найбільший, або найкращий внесок в дружні стосунки між націями; в скасування, або скорочення армій, що існують, та в проведення, або агітацію мирних з’їздів
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
bentezhne «Вирівняти»
Новачок демонструє свій стиль - меланхолійний хіп-хоп на стику з R&B.