Учасники Wu-Tang Clan залетіли на біт Statik Selektah

Statik Selektah один з тих продюсерів, хто обрав академічний і максимально виважений шлях митця і музичного продюсера. Патрік Веріл, родом з Массачусетсу, надихнувшись професіоналізмом DJ Premier та Funkmaster Flex у міксах на радіо Hot 97 замість руху у андер двіжусі вступив в Інститут мистецтв Нової Англії у Бостоні.

Водночас Statik почав випускати власну серію мікстейпів під назвою «Spell My Name Right» і згодом створив свій лейбл «ShowOff», набувши культового статусу у колах бітмейкерів. Останній реліз «The Balancing Act» Statik Selektah випустив у 2020-му за участі таких майстрів речетативу як Joey Bada$$, Method Man, Benny The Butcher, Black Thought, Havoc та інших. Всього Патрік релізнув дев’ять платівок.


Цього року виповнюється 30 років відтоді, як Wu-Tang Clan випустили альбом «Enter The Wu-Tang: 36 Chambers». Саме зі Statik Selektah учасники гурту Method Man, Ghostface Killah, Raekwon та Inspectah Deck записали перший сингл «Unpredictable» для десятого студійника продюсера, видавши важковагові куплети під класичний східний інструментал.banner2