У Нью-Йорку відбулась прем’єра стрічки «Правило двох стін»
На нью-йоркському кінофестивалі Tribeca відбулась прем’єра стрічки американського режисера українського походження Девіда Гутніка «Правило двох стін». Картина показує українських митців, які залишились в країні і продовжують творити.
У документальному фільмі показали історії паліндрома, засновниці Львівського муніципального мистецького центру Ляни Мицько, художниці Богдани Давидюк, майстра з виготовлення масок Bob Basset, художницю Kinder Album та авторку проєкту «Укритття» Діану Берг.
Коли фільм «Правило двох стін» покажуть в Україні поки не відомо.
Читай також
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
ngvoi24 та Blackedy «На Вершині»
Неочікувана колаборація з американцем.
Chudnyi випустив кліп «Не зважай»
Артист кладе сирий флоу з намірено байдужою подачею на атмосферний біт