logo logo

У Нью-Йорку відбулась прем’єра стрічки «Правило двох стін»

У Нью-Йорку відбулась прем’єра стрічки «Правило двох стін»

На нью-йоркському кінофестивалі Tribeca відбулась прем’єра стрічки американського режисера українського походження Девіда Гутніка «Правило двох стін». Картина показує українських митців, які залишились в країні і продовжують творити.

У документальному фільмі показали історії паліндрома, засновниці Львівського муніципального мистецького центру Ляни Мицько, художниці Богдани Давидюк, майстра з виготовлення масок Bob Basset, художницю Kinder Album та авторку проєкту «Укритття» Діану Берг.

Коли фільм «Правило двох стін» покажуть в Україні поки не відомо.

Читай також