У Києві відкрився «Модуль Тимчасовості» від команди don’t Take Fake

Вчора у Києві відкрився «Модуль Тимчасовості» від команди don’t Take Fake. MOT – це культурний простір та виставка сучасного мистецтва за участі 28 митців із 10 країн, об’єднана темою тимчасовості, часу та його крихкості.

Метою проєкту є збір гроші на відновлення культурних інституцій, які постраждали внаслідок російської агресії.

Модуль розміщений у серці Києві на Контрактовій площі. Двоповерхова конструкція, збудована з 28 контейнерів-модулів, в середині яких протягом трьох місяців відбуватиметься виставка за участі 25 художників з 10 країн та серія спеціальних подій.


Серед робіт митців – картини, скульптури, полотна, аудіовізуальні витвори. Потрапивши у МОT, простір здається досить тісним і маленьким, але впродовж візиту це оманливе відчуття зникає. Не помічаючи часу у просторі можна легко провести кілька годин, адже кожна дрібниця, яка, на перший погляд, може здаватися частиною дизайну, є унікальним витвором мистецтва. Тільки після дослідження всіх кутків модуля приходить розуміння повноти експозиції та концепції виставки.


Куратором виставки став Фабріс Бусто – французький арт-критик і головний редактор журналу Beaux Arts. За архітектурну концепцію та інтер’єр MOT відповідало balbek bureau. На вході є затишний гіфт-стор, де можна придбати речі українських брендів та мерч (солодощі, канцелярію тощо).


Відвідати МОТ можна до 14 травня з 12:00 до 19:00 у будні та з 11:00–20:00 у вихідні. Рекомендована ціна квитка – 200 грн, або будь-яка зручна для відвідувача сума.