У Києві пройде фестиваль Black! Factory: музика майбутнього, що вже настало
Після масштабного літнього фестивалю Brave! Factory, 1–2 листопада Київ перетвориться на епіцентр темної енергії, технологій і свободи. На території Кіностудії імені О. Довженка пройде Black! Factory Festival — дводенна станція майбутнього, де зіллються техно, постпанк, електро та індастріал, а кіберпанкові візуали зустрінуться з необмеженим звуком.
Цьогорічна тема — цифрове майбутнє, яке вже настало. Організатори описують концепцію так:
«Black! Factory — станція штучного інтелекту, який захопив світ і взяв під контроль машини, системи, міста. Люди думали, що це буде кінець. Але вийшло навпаки: станція робить усе, щоб людям було добре, щоб зберегти нашу культуру і передусім — музику».
Black! Factory більше не просто фестиваль електронної музики. Це — музична екосистема, платформа для сміливих експериментів, де розмиваються межі між жанрами і стилями. Тут техно зустрічає постпанк, електро стикається з індастріалом, і все це перетворюється на єдиний аудіовізуальний досвід.
Історія Black! Factory почалась у 2017 році, коли вперше фест пройшов у стінах стрічкоткацької фабрики і за 8 років трансформувався в масштабний івент з іноземними гостями і локальними зірками сцени. Це буде вже сьомий фест.
Як влаштована станція Black! Factory
Організатори разом із художниками, візуальниками та спонсорами – генеральним партнером заходу Absolut і транспортним партнером Uklon, створюють безпечний простір для експерименту й самовираження. Місто Майбутнього не знає контролю чи засудження — воно існує десь попереду, але оживає вже зараз.
За лором цьогорічного фесту світ захопила Синтія (штучний інтелект), взявши під контроль машини, системи, міста, але зберігши людей, їх культуру і передусім музику. Black! Factory – це її музична станція, котра відкривається раз на рік. Головна вулиця з’єднує два майданчики, де зібрана музика від її улюблених артистів-пророків, аби пам’ять людства звучала й надалі.
За концептом станція зведена навколо головної вулиці – Синтезної. Минулого року вулиця мала лише один рівень, але цього року збудований ще й другий. На двох рівнях Синтезної буде знаходитись безліч сервісів і вуличної їжі: від фреш-станції і чайної до бургерної і раменів. Також буде зона модифікації зовнішності і тіла, зона підзарядки приладів та зона переходу в інші реальності (рекреаційна зона, торгові ряди). Ця кіберпанк-вулиця з’єднує два музичні майданчики.
2 сцени, 24 артисти, 7 іноземних гостей

Протягом двох днів локацію наповнять лайв-виступи артистів, які формують нову хвилю електронного андеграунду. У лайн-апі автралійці Jensen Interceptor та Kris Baha, француз Umwelt, німець .VRIL, нідерландці Parrish Smith та Primal Baby і гостя з Брукліну Rare DM.
Серед українських артистів почуємо Kurs Valüt, Motoblok, Lvcerate, Hungry Boys, Ship Her Son, Bedroom Talks, The Against, Mariia & Magdalyna & Bunht, Bèllis, Kichi Kazuko, Katia Stieber & Gothivka, Roman K, Shults.Sashaa, Raavel, Recid, Serge Jazzmate, Alex Savage.
Квитки
Кількість квитків на станцію Black! Factory обмежена.
Наступна хвиля підвищення ціни вже з 27 жовтня, зараз – 2700 грн, з 27 жовтня – 2999 грн. Груповий квиток коштує 9200 грн (2300 грн з людини)
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
Хронологія двох десятиліть: головні альбоми 10-х і 20-х
Розповідаємо про платівки та людей, які змінили жанр або вплинули на його розвиток.