«Вдих» – новий дроп від формації ТИСК

«Коли ти один-на-один в октагоні зі своїм суперником, проблемами, страхами та сумнівами – все, що тобі потрібно – тверде рішення йти до кінця і рівне дихання. Просто дихай», – так звучить опис нового кліпу гурту ТИСК.

«Коли в інформаційному полі країни наступає момент, під час якого здається, що ми плавно повертаємось в старі дореволюційні реалії, настає час глибоко вдихнути і «на характер» зробити крок вперед. Саме такий меседж нового треку «Вдих» від крю Тиск – ком’юніті, що представляє полярно-різні місця України (Харків/Львів-Золочів), об’єднані спільним вайбом. Лірика натхненна бажанням не застоюватись в болоті, а вдихнути і налаштуватись на такий потрібний зараз ривок», – коментують учасники гурту.

В музичному плані треку домінує настрій раннього грайму. Тустеповий біт (що запинається за допомогою свінгових алгоритмів), синтетичні духові і резонуючий бас – якраз на таку комбінацію ідеально лягають деструктивні емоції та голосові пасажі МС.

Лайви Тиска можна почути найближчих на вечірках формації 17 грудня в Харкові і 18 грудня у Львові, хедлайнером яких буде ключовий саундпродюсер і діджей британського грайму нульових и десятих – Plastician, якого ви можете знати по роботах з Skepta, P Money, Snoop Dogg, Xzibit. Посилання на квитки в профілі.