В Україні та Європі пройдуть перформанси «Тиск. Досвід»

Електронна формація ТИСК та спільнота Some People запускають серію аудіо-візуальних арт-перформансів у великих українських та європейських містах.

«Тиск. Досвід» – це не просто концерт або вистава, це реальний досвід, який людина переживе та запам’ятає. Цей досвід покликаний зробити цей тривожний час трохи легшим та спокійнішим.


Світова історія знає безліч прикладів, коли війна ставала не лише точкою знищення, але й поінтом, в якому, на уламках старих конструкцій, шукаються нові змісти. Сьогодні наша боротьба ведеться не лише за фізичні території — цей воєнний конфлікт ще й за свою самобутню культуру, яка будуватиметься не десь в майбутньому, а повинна створюватись прямо зараз, підтримуючи увагу суспільства на боротьбі і даючи вивільнити моральні зажатості та важкі думки. Для таких цілей потрібні нові мистецькі форми, і аудіо-візуальний перформанс «Тиск. Досвід» – одна з них.

Перформанси відбудуться у Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Києві та Одесі у грудні, і в Івано-Франківську, Ужгороді та Львові у січні. Також «Тиск. Досвід» прямує до Варшави, Берліна, Парижа та Лондона у лютому.


Потрапити на івент можна безкоштовно, тож шукай своє місто та заповнюй форму тут. Кількість місць обмежена.