logo logo

Троє українців представлять брейкінг на Олімпійських іграх

Троє українців представлять брейкінг на Олімпійських іграх

Учора в Будапешті фінішував останній кваліфікаційний турнір Olympic Qualifier Series, на якому визнали атлетів, які поїдуть на Олімпійські ігри в дисципліні брейкінг.

За результатами турнірів золоті путівки на паризьку Олімпіаду отримали бігерлз Анна Stefani Пономаренко і Катерина Kate Павленко та бібой Олег Kuzya Кузнецов. Вони увійшли у 10 найкращих бігьорлз та 8 найкращих бібоїв світу.

Цьогоріч брейкінг вперше в історії представлений на Олімпійських іграх. Дебют брейкінгу в Парижі відбудеться в урбан-містечку на площі Згоди наприкінці Ігор – 9 і 10 серпня.

Читай також