Троє українців представлять брейкінг на Олімпійських іграх
Учора в Будапешті фінішував останній кваліфікаційний турнір Olympic Qualifier Series, на якому визнали атлетів, які поїдуть на Олімпійські ігри в дисципліні брейкінг.
За результатами турнірів золоті путівки на паризьку Олімпіаду отримали бігерлз Анна Stefani Пономаренко і Катерина Kate Павленко та бібой Олег Kuzya Кузнецов. Вони увійшли у 10 найкращих бігьорлз та 8 найкращих бібоїв світу.
Цьогоріч брейкінг вперше в історії представлений на Олімпійських іграх. Дебют брейкінгу в Парижі відбудеться в урбан-містечку на площі Згоди наприкінці Ігор – 9 і 10 серпня.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
Паліндром випустив альбом «Декілька пісень невизначеності ч.1»
У цій роботі Степан говорить про час, у якому дедалі важче бути впевненим у завтрашньому дні.
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.