Тревіс Скотт побив ще один рекорд
За даними видання The Source у турі «CIRCUS MAXIMUS» що розпочався у 2023 році, Тревіс Скотт продав квитків на рекордну суму у 1,5 мільйона доларів, що робить його найбільш продаваним реп-туром в історії.
Ця новина з’явилася одразу після концерту репера в Австралії, де він запросив The Weeknd в якості спеціального гостя. Концерт у Сіднеї зібрав найвищу відвідуваність за всю історію стадіону Allianz, який вміщує 55 000 глядачів.
З приблизним прибутком у понад 155 мільйонів доларів, тур також піднімається у списку найприбутковіших реп-турів усіх часів, який наразі очолює тур Дрейка «It Was All A Blur» 2023 року.
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.
Future і Tyla записали офіційний саундтрек Чемпіонату Світу з футболу у США та Канаді
Дивимось кліп «Game Time».
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».