logo logo

Tory Lanez визнали винним у стрільбі в Megan Thee Stallion

Tory Lanez визнали винним у стрільбі в Megan Thee Stallion

Суд визнав провину Tory Lanez у стрільбі в Megan Thee Stallion. Його провину довели за всіма трьома пунктами: напад із використанням напівавтоматичної зброї, зберігання зарядженої вогнепальної зброї, та використання вогнепальної зброї через грубу необережність.

Наразі репера взяли від варту, а вирок буде винесений 27 січня наступного року. Тепер артисту загрожує 22 роки ув’язнення та депортація до його рідної Канади.

Нагадаємо, що інцидент стався у 2020-му році. Tory Lanez вистрелив два рази у бік Меган після сварки в машині та наніс їй поранення.

Читай також