Tory Lanez визнали винним у стрільбі в Megan Thee Stallion
Суд визнав провину Tory Lanez у стрільбі в Megan Thee Stallion. Його провину довели за всіма трьома пунктами: напад із використанням напівавтоматичної зброї, зберігання зарядженої вогнепальної зброї, та використання вогнепальної зброї через грубу необережність.
Наразі репера взяли від варту, а вирок буде винесений 27 січня наступного року. Тепер артисту загрожує 22 роки ув’язнення та депортація до його рідної Канади.
Нагадаємо, що інцидент стався у 2020-му році. Tory Lanez вистрелив два рази у бік Меган після сварки в машині та наніс їй поранення.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
Нове ім’я: North Posse
Продюсер родом із Макіївки, який працює в досить нішевому продюсерському жанрі треп/фонк ревайвал.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.