Що не так з ТНМК?

В новому кліпі ТНМК є все, що не властиве гурту: приспів з матюками, «модний» (на думку авторів) біт та сюреалістичний відеоряд (Фагот – джедай у майбутньому). Очевидно, що гурт пробує іронізувати, але ця іронія погано зчитується і виникає враження, що легенди (використовуємо це слово без лапок, адже діясно вважаємо Танків легендарними) не знають як звернути на себе увагу та повернути минулу зацікавленість аудиторії.

Нажаль, останні релізи та експерименти не можуть повторити «Гранули», «Зачекай» та добрий десяток мега-хітів гурту. Фантазуючи про майбутнє (саме про це нова пісня), Фагот та Фоззі намагаються повернути минуле, але все марно. Проблема тут не в інструменталах та не в іронії, а в чомусь глибшому. В чому саме – розібратися можуть лише самі артисти.

Зробив би такий кліп хтось з «фрешменів» – питань би не було, але чим більший музичний доробок артиста – тим більші на нього сподівання. У випадку Танків вони не справджуються. В історії (здебільшого західній) є багато прикладів, коли вже немолоді репери переживають другу молодість (від Ghetts до Емінема), але в харків’ян, принаймні поки що, це не виходить.