Тільки Біт: Papemashe, Price, КулЯ.

Нам не подобається загальна тенденція – читати на чужі мінуса. Саме тому ми підібрали трьох бітмейкерів, музика яких може стати достойним музичним супроводом для ваших треків. 

Papemashe

Группа ВК 

Для кого робив: Papamavpa, Nemo (322), Monst (PVNCH), Nashiem Worryk.

«Кліпаю біти вже 3-4 роки: сусід роздуплив, шо є така программа, розказав як вона називаеться і мінімально показав де там і шо. Спочатку сам того не знав і мутив жосткий трілл, як тепер його називають — спонтом вчився. Потім викупив, шо можна качнути паків там різних: андерграунд і вся х*йня. Якраз кєнт Мавпа з Серьогою Киводним почали плотно стелити грязюку. Час від часу закидували семпліки — вот і я старався: кліпав вагонами і вагонами закидував в контіки, роздавав. Але з часом викупив, шо то х*йово, бо коли чув трек записаний черговим мотлохом — розчаровувся і думав нах*я так портити інструментали. Потім почув той треп, тріл і всю цю модну шнягу і згадав, шо то я таке робив як був маленький.  Та й почалось шось нове — то шо є зара…».

Price

Группа ВК 

Для кого робив: Довгий Пес, AlexJazz,

«Якщо не рахувати Hiphop eJay, то першою програмою, яку я освоїв був FL. Було це в 2007, а допоміг у всьому цьому розібратися Jeremy Star. З того часу мій звук змінився, тому, як раніше, я взагалі не замислювався про сам звук, а тепер вважаю що 60% успішності біту — дає саме він. Тепер саунд саме хіп-хоповий, хто б там, що не говорив. Брудний, шиплячий, все, як має бути.

Працював з багатьма МС: спочатку це були россійськи реппери (Ростов,Пітер,Тюмень и тд), мої ніггери з К-П сіті і навіть з Білорусії був один. Вже пізніше, приїхавши у Львів, тут я надибав українських виконавців».  

KyLЯ

Группа ВК 

Для кого робив: Іван Буян, Ціна Ритму, RecCимметрия

«Роблю біти з 2007 року. Вчився робити все сам — тому звук розвивався і ріс разом зі мною. Проте стилістично я завжди прагнув до класичного звуку 90-х років. На даний момент процес  продовжується  — завжди є куди рости.

Співпрацював з дуже багатьма артистами, переважно з України та Росії. Маю кілька робіт з МС із закордону ,але поки що вони відсутні в мережі. З цікавих і відомих мені хіп-хоп виконавців України наразі я вийшов на всіх, хоча нові імена з оригінальними стилями час від часу знаходяться. Хотілося би частіше. Якщо брати  конкретно Україну,то мені цікаво було б попрацювати з артистами інших стилів музики».