The Weeknd більше не з ким не фітуватиме
На концерті у Варшаві в рамках свого туру The Weeknd після виконання треку «Another One Of Me» із Diddy, French Montana та 21 Savage на фіті сказав, що більше не записуватиме спільних робіт.
Але після виступу Ейбел уточнив, що єдині з ким можливий фіт – це Daft Punk, якщо вони возз’єднаються.
Читай також