The Maneken «В Моїм Серці»
Артист, композитор і продюсер Євген Філатов готується представити п’ятий студійний альбом свого проєкту The Maneken «Nova Era» – перший реліз після восьмирічної паузи.
Другий сингл майбутнього тейпу «В Моїм Серці» – це віртуозне поєднання хіп-хопу, урбан-культури, живої музики та глибокої віри в краще майбутнє для України, яка метафорично втілена у треку в образі квітки, яка пробивається до сонця.
Євген надихнувся піснею гурту Океан Ельзи «Квітка», а слова до треку написала Alyona Alyona.
«Nova Era — це історія про втрачене життя, про втрачене щастя, про втрачений фан, але й про легкість та радість «просто так» і «попри все», – говорить The Maneken про платівку, котра вийде 23 травня.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.