The Curly, нестор, Marcel Garçon «Імунітет»
Наприкінці літа сонячний The Curly з не менш яскравим To Eternity випустили спільний альбом «Теорія Любові». Після цього The Curly дав перший сольник у Києві, однак нового матеріалу не видавав.
Сьогодні артист повертається у несподіваному для себе амплуа зухвалого бешкетника з присмаком вуличної естетики. Гостем на треці став нестор, для якого, здається, подібний вайб навіть більш природній, ніж для The Curly.
Трек «Імунітет» — це нетиповий для артиста енергійний хіп-хоп саунд. The Curly та нестор розповідають про самостійність та впевненість у собі. Вони декларують, що мають на меті завжди протистояти негативним впливам завдяки творчості та самовираженню.
«Необхідно зберігати внутрішнє світло та ідеї навіть під тиском або в опозиції до оточуючих», — коментує реліз The Curly.
Цікаво, яким стане продовження цієї нової для The Curly сторінки у творчості та чи повертатиметься він до свого вже звичного стилю.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
«Стрічка»: гід фестивалем
Ми все виокремили для вас декілька слотів, які додали до свого обов’язкового списку.
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.