Teplova та wastetheparis випустили EP «Ледь стою»
Артисти Teplova (фронтмен гурту The Soul Delusion) та wastetheparis об’єднались в рамках дебютного мініальбому «Ледь стою» – і відразу показали себе як максимально різносторонніх артистів, які віртуозно заміксували хіп-хоп із джазом, юкей геріджем та чуттєвим R&B із живими інструментами.
Поява еклектичного релізу зумовлена випадковою зустріччю артистів у серпні, що вилилось у тексти з рефлексією про місце у суспільстві. Єдиною гостею тейпу стала співачка KATENKO.
Читай також