SZA випустила кліп «Nobody Gets Me»
«Довгий, амбітний, розкішний новий альбом SZA закріплює її позицію таланту покоління, артистки, яка втілює свої найпотаємніші почуття у незабутні моменти», – ось так схарактеризував платівку «S.O.S.» портал Pitchfork.
Відразу після релізу чудового альбому, який має всі шанси стати найкращим R&B проєктом року, артистка випустила кліп на чуттєву пісню «Nobody Gets Me». У простому монохромному відеоряді SZA співає на даху будівлі Нью-Йорку.
Також співачка підтвердила, що згодом випустить делюкс-версію альбому «S.O.S.».
Читай також
СHUPA 12 дропнув альбом «M4S». Це один з найкращих треп проєктів останніх років
Великий реліз з актуальним треп саундом, де спрацювало буквально все.
Dofamin «LEMBERGMAN 2»
Він повернувся після півторарічної паузи.
Future і Tyla записали офіційний саундтрек Чемпіонату Світу з футболу у США та Канаді
Дивимось кліп «Game Time».