logo logo

SZA випустила кліп «Nobody Gets Me»

«Довгий, амбітний, розкішний новий альбом SZA закріплює її позицію таланту покоління, артистки, яка втілює свої найпотаємніші почуття у незабутні моменти», – ось так схарактеризував платівку «S.O.S.» портал Pitchfork.

Відразу після релізу чудового альбому, який має всі шанси стати найкращим R&B проєктом року, артистка випустила кліп на чуттєву пісню «Nobody Gets Me». У простому монохромному відеоряді SZA співає на даху будівлі Нью-Йорку.

Також співачка підтвердила, що згодом випустить делюкс-версію альбому «S.O.S.».

Читай також