Snoop Dogg показує рівень у новому альбомі «Iz It a Crime?»
Вже котре десятиріччя, попри кардинальні зміни в жанрі, Снуп Догг залишається на вершині індустрії не лише завдяки масштабу особистості, а й через шалену продуктивність релізів нової музики.
Минулого року Снуп разом із Dr. Dre представили спільний проєкт Missionary, який став продовженням його дебютного тейпу «Doggystyle». Тепер він дарує аудиторії новий масштабний альбом на 21 трек «Iz It a Crime?», назва якого вшановує творчість співачки Sade.
Снуп із непідробним стилем, енергією і позитивом видав канонічний та хітовий джи-фанк – звук, за розвиток якого він і отримав легендарний статус в історії хіп-хопу. В гостях Wiz Khalifa, Pharell Williams, Sexyy Red, October London, Charlie Bereal та інші.
«Я MC, і я люблю читати реп, і я люблю робити музику, і люди люблять мій голос, і вони люблять, коли я роблю чудові записи. Коли я не роблю гарних треків – люди дають мені знати про це», – сказав Снуп на передодні дропу альбому.
Разом з альбомом вийшов фільм, який більше нагадує великий кліп із кадрами лайфстайлу, виступів та інших активностей, якими сповенений щільний графік репера.
swipeex. випустив інструментальний альбом «raincloud’side»
Реліз включив 16 треків із ломаним аритмічним хіп-хопом, побудованим навколо семплів.
Saf Safron та bleedyii випустили сингл «I Got Places To Go»
«Це дві різні історії під одним бітом. Для когось — це початок нового шляху, для когось — продовження дороги».
Нове ім’я: ДИСКЕТИ У ШАФІ представив дебютний EP «Н.С.Д.»
Цілісний реліз із щільним бум-беп саундом та фокусом на вербальну техніку.