Слухаємо альбом від Steve Lacy «Gemini Rights»

Каліфорнійський музикант Steve Lacy встиг попрацювати з гучними іменами хіп-хоп індустрії та зарекомендував себе, як музичного генія, чию музику хочуть отримати зірки для своїх альбомів. У 18 років він взяв участь у продюсуванні альбому Кендріка Ламара «Damn» і працював з Tyler, the Creator, J. Cole та Mac Miller.

У п’ятницю Steve Lacy випустив свій другий студійний альбом «Gemini Rights» і в ньому дійсно є що послухати.


Цей альбом вже зараз претендує на один з найкращих релізів року, а великі видання не скупляться на компліменти. У The Daily Northwestern написали, що альбом варто послухати кожному фанату R&B та соулу, The Guardian вважає, що незвичайний талант музиканта вийшов на новий рівень, а The Rolling Stone назвав платівку блискучою і порівняв з грандіозною джем-сессією

У десять треків Steve Lacy вилив максимум свого таланту і створив якісний R&B-альбом із психоделічним звучанням. Головна тема пісень на платівці – любов. У треках Steve занурює в свій внутрішній всесвіт, розповідаючи як про тяжкі відносини та роставання, так і про щасливі моменти, які подарували йому кохані.


В інструменталах Steve Lacy змішав рок, фанк та соул 70-х, але справді прикрашає реліз чудовий вокал артиста. «Найбільший урок, який я засвоїв у кінці роботи над релізом заключався в тому, що ми мало займаємось коханням. Я хочу кохати беззаперечно» – ця фраза артиста сповна описує ідею та емоції, які Steve Lacy передав цим альбомом.

Роботу «Gemini Rights» вже оцінив Каньє Вест, тож час зробити це і вам, адже альбом дійсно вартий уваги а, завдяки музичному різномаїттю треків знайти звук по душі зможе кожний поціновувач чуттєвого R&B.