Схимаді та FOG випустили сингл «Плюс один ранок»
Схимаді (original dizzy) презентує перший сингл зі свого майбутнього мініальбому «СХОДИ». «Плюс один ранок» – це трек із важким репкор бітом, жорсткою подачею і тривожним приспівом від FOG.
«Тут немає компромісів: вулиці, дим, війна, фронт і тил – усе зливається у єдину, цілісну систему. І в цій реальності є лише один маркер стабільності – ще один ранок, – говорить Схимаді.
Концептуальний ЕР, який вийде влітку, відображатиме ідею причинно-наслідкового принципу: усе відбувається послідовно, як проходження рівнів у грі, де неможливо почати з чекпоінта не дійшовши до нього.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.
Chudnyi випустив кліп «Не зважай»
Артист кладе сирий флоу з намірено байдужою подачею на атмосферний біт