Штат Джорджія оголосив 21 грудня «Днем 21 Savage»
Штат Джорджія офіційно оголосив 21 грудня «Днем 21 Savage». Представник штату Біллі Мітчелл вручив реперу лист, в якому вказано заснування нового свята у його рідному штаті.
«День 21 Savage» відтепер відзначатиметься щорічно завдяки його гуманітарним і філантропічним зусиллям для своєї громади: репер започаткував щорічну програму фінансової грамотності у 2020 році, а його фонд «Подаючи приклад» вже виділив 21 000 доларів у вигляді стипендій.