logo logo

Штат Джорджія оголосив 21 грудня «Днем 21 Savage»

Штат Джорджія оголосив 21 грудня  «Днем 21 Savage»

Штат Джорджія офіційно оголосив 21 грудня «Днем 21 Savage». Представник штату Біллі Мітчелл вручив реперу лист, в якому вказано заснування нового свята у його рідному штаті.

«День 21 Savage» відтепер відзначатиметься щорічно завдяки його гуманітарним і філантропічним зусиллям для своєї громади: репер започаткував щорічну програму фінансової грамотності у 2020 році, а його фонд «Подаючи приклад» вже виділив 21 000 доларів у вигляді стипендій.

Читай також