Що таке «Standup Family Fest» і чому слід туди завітати

У Києві з 25 по 26 червня відбудеться великий комедійний фестиваль «Standup Family Fest» для всієї родини.

«Наймасштабніше свято комедії» пройде на базі простору «Workit Space», що знаходиться на Нивках за адресою вул. Марка Безручка, 24. Головна мета події – зібрати кошти для благодійних фондів «Some People» та Сергія Притули.
Зони та активності фесту поділені на три сцени:


Сцена 0+


Для найменших відвідувачів буде окрема програма в окремій будівлі, де батьки зможуть залишити своїх діточок, а самі зможуть насолодитися дорослим гумором без обмежень.

На цій сцені виступить Київський академічний ляльковий театр, пройдуть курси комедійної імпровізації та відкриті мікрофони для юних талантів і їх батьків. Солодощі, розваги та усмішки гарантовані.


Сцена 16+


На головній сцені фестивалю виступлять 22 найкрутіших українських stand-up коміки. Тут сконцентрується найбільше гумору: круті ведучі, цікаві формати, запекле змагання комедіантів за грошову винагороду та навіть стендап англійською.


Сцена 21+


Для поціновувачів чорного гумору без обмежень організатори створили окремий лайн-ап та сцену. У програмі: чорний відкритий мікрофон, імпровізація від ROCKSTAR IMPROV та комедійні батли без цензури.

Також на цій сцені жорстко «прожарять» зіркових гостей – співачку Юлію Юріну (ЮЮ) та блогера Влада Свідерського.


Вхід на фестиваль безкоштовний, але івент благодійний і кожен може придбати квиток за 200 гривень, долучившись до волонтерського руху. Також по всій території будуть розташовані донат бокси, де кожен відвідувач може пожертвувати гроші до благодійних організацій.

Усі зібрані кошти надійдуть до «Благодійного фонду Сергія Притули» волонтерського штабу «Some People» (куди входить і редакція нашого порталу). Для тих, хто не зможе відвідати свято гумору, на YouTube каналі AXAXUA транслюватиметься марафон-стрім, тож насолодитися подією зможе кожен охочий і в себе вдома.


«Standup Family Fest» стартує 25 червня о 14:00 і завершиться о 22:00, наступного дня розклад буде той же самий.