Шоумен Сергій Притула балотуватиметься в мери Києва
Шоумен та продюсер Сергій Притула йде в мери Києва. Про це він заявив під час з’їзду партії “Голос”:
“Мені не байдуже те, що відбувається у Києві, бо я тут живу. Київ — це мій дім, для мене вкрай важливо відчуття затишку та безпеку у домі. Для мене не байдужа чиста вулиця, чистий під’їзд та повітря. Як будь-яка нормальна людина я хочу бачити кращий Київ, чистий, безпечний, інклюзивний, незагазований, з розумним будівельним плануванням, а не захаращеним.
Я збираюсь робити історію успішного Києва, я знаю, що можу це робити, боя йду не сам, а з командою справжніх фахівці” — заявив Притула під час свого виступу.
Feviane та goldy1love випустили кліп «біжи поки ще не пізно»
Ніжний R&B із мінімалістичним відео.
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.
Хронологія двох десятиліть: головні альбоми 10-х і 20-х
Розповідаємо про платівки та людей, які змінили жанр або вплинули на його розвиток.