Шоумен Сергій Притула балотуватиметься в мери Києва
Шоумен та продюсер Сергій Притула йде в мери Києва. Про це він заявив під час з’їзду партії “Голос”:
“Мені не байдуже те, що відбувається у Києві, бо я тут живу. Київ — це мій дім, для мене вкрай важливо відчуття затишку та безпеку у домі. Для мене не байдужа чиста вулиця, чистий під’їзд та повітря. Як будь-яка нормальна людина я хочу бачити кращий Київ, чистий, безпечний, інклюзивний, незагазований, з розумним будівельним плануванням, а не захаращеним.
Я збираюсь робити історію успішного Києва, я знаю, що можу це робити, боя йду не сам, а з командою справжніх фахівці” — заявив Притула під час свого виступу.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
Drake дропнув «ICEMAN». І ще два альбоми
Дрізі дісить зірок, відкриває нові імена та показує, що вміє працювати в різних жанрах.
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.