Sasha.Tysk «صَبْرٌ»: учасник гурту ТИСК презентує сольний проєкт
Sasha.Tysk – це новий проєкт українського музиканта і учасника гурту ТИСК Саші Первухіна (більше 20 вінілових релізів під іменами Sasha Pervukhin і Alex Pervukhin), який зараз базується в Парижі. У цьому проєкті Олександр поєднує авангардну електронну музику і українські тексти.
«صَبْرٌ» (читається, як Сабр) – це електро-реп з елементами індустріального техно – саме такий музичний бекграунд треку, назва якого з арабської означає «терпіння». Емоційний текст, який перемішується з локаціями Парижу, створює ефект тріпу, який завершується агресивним дропом, який і є кульмінацією усієї композиції.
Хронологія двох десятиліть: головні альбоми 10-х і 20-х
Розповідаємо про платівки та людей, які змінили жанр або вплинули на його розвиток.
bentezhne «Вирівняти»
Новачок демонструє свій стиль - меланхолійний хіп-хоп на стику з R&B.
ngvoi24 та Blackedy «На Вершині»
Неочікувана колаборація з американцем.