SadSvit, паліндром «Була весна»
Після успішної прем‘єри альбому «Придумано в черзі» паліндром повертається з неочікуваною колабою «Була весна».
Степан об‘єднався з одним з найперспективніших українських рок-виконавців нової хвилі задля створення пісні, в якій органічно сплелилися вже впізнавані стилі обох артистів.
До речі, цікаво було б почути великий сумісний реліз від паліндрома та SadSvit.