RUSIIICK та Misha Substance випустили кліп «UA Everest»
Минулого року резиденти лейблу Polygon RUSIIICK та Misha Substance представили платівку «REACTOR». У експериментальній роботі автори міксують свій електронний досвід із давнім захопленням важкою музикою, металевими рифами, брейкбітом та агресивним речитативом.
Тепер вони повертаються до вмісту платівки із новим кліпом на трек «UA Everest», в якому використано багато психоделічних візуалів та кадрів з лайфсталом і виступами.
«Нестримна турбокінетична відеофеєрія що протистоїть статичній напрузі і не полишає в спокої навіть після перегляду», – так описують відеороботу RUSIIICK та Misha Substance.
ЗАКОЛОТ БАТЛ: XL проти KILLKLIK
За два раунди емсі показали себе на канонічних грайм-інструменталах.
Feviane та goldy1love випустили кліп «біжи поки ще не пізно»
Ніжний R&B із мінімалістичним відео.
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.