Рома Майк та beshket представили кліп «Коли»
Рома Майк випустив кліп на трек «Коли» з beshket на фіті. Трек став частиною альбому New Era. Сам Рома називає відеороботу «соціальною короткометражкою, яку ніколи не покажуть по ТБ».
Читай також
Українці з мемфіс-фонк сцени: розповідаємо про найцікавіші імена
Ми зібрали десять імен, котрі регулярно випускають релізи із темним, басовим і моторошним саундом.
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».