Rolling Stone випустили резонансне розслідування про роботу в Yeezy

Видання Rolling Stone випустило велике розслідування про те, в якій атмосфері працюють люди в команді Yeezy. У матеріалі із підзаголовком: «Багато співробітників говорять про компанію Каньє як про творчу гавань і культове місце, де вас можуть залякати і принизити, а також звільнити за симпатію до Дрейка» з’явились історії, які впевнено можна назвати справжнім жахом.

Почнемо з «лайту»: як виявилось Каньє тримає своїх співробітників у жорсткому психологічному стані, де кожен відчуває, що його можуть звільнити щодня. Працівники розповіли про масові й необґрунтовані звільнення.«Що завгодно може вивести Веста із себе. Наприклад, носіння не того кольору».

Ще одна забаганка Веста – зобов’язання кожного працівника носити одяг в стилі Yeezy, як шкільну форму. Одного разу Каньє ніби то навіть звільнив робітника за «занадто веселий жовтий колір».


«Коли дизайнери лише приєднуються до команди, вони не схожі на решту. Але через два місяці в команді вони починають виглядати так само як усі довкола, бо так хоче Каньє».


Найцікавіше і найжахливіше з розслідування стосується останніх антисемітських висловлювань Ye. Один з топменеджерів розповів, що часто чув, як Каньє вихваляв Гітлера і негативно висловлювався про євреїв. Також співробітник Yeezy розповів, що в мудборді колекції Yeezy Season 9 були скінхеди та нацисти.

Лукбук колекції Yeezy Season 9
«Він поводиться в соціальних мережах, так само як і зі співробітниками».


І як же без Дрейка: одного разу Каньє запитав робітників, яку увімкнути музику в офісі після його треків, і один з них сказав поставити трек Дрізі. Взагалі він слухає панк-рок, але розуміючи, що його бос репер, вирішив попрохати увімкнути щось із хіп-хопу. Наступного дня його звільнили.