logo logo

Реслінг WWE повертається в Україну: «Кислий борщ мені в стаканчик»

Реслінг WWE повертається в Україну: «Кислий борщ мені в стаканчик»

Вперше з 2013 року на українські екрани повертається реслінг WWE, котрий зробив дитинство незабутнім для багатьох молодих українців на каналі QTV.

Трансляцію головної події в індустрії WrestleMania 40 проведе Київстар ТБ, а коментатором буде Олександр Белкін, котрий був незмінним українським голосом шоу понад п’ять років. Він озвучив тизер майбутньої події.

Івент транслюватимуть 6-7 квітня. Головний матч Реслманії цьогоріч – Двейн «Скала» Джонсон (він повертається на ринг вперше за 11 рокіу) та Роман Рейнс проти Коді Роудса та Сета Роллінса.


Читай також