Реслінг WWE повертається в Україну: «Кислий борщ мені в стаканчик»
Вперше з 2013 року на українські екрани повертається реслінг WWE, котрий зробив дитинство незабутнім для багатьох молодих українців на каналі QTV.
Трансляцію головної події в індустрії WrestleMania 40 проведе Київстар ТБ, а коментатором буде Олександр Белкін, котрий був незмінним українським голосом шоу понад п’ять років. Він озвучив тизер майбутньої події.
Івент транслюватимуть 6-7 квітня. Головний матч Реслманії цьогоріч – Двейн «Скала» Джонсон (він повертається на ринг вперше за 11 рокіу) та Роман Рейнс проти Коді Роудса та Сета Роллінса.
Читай також
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
YaZheYao та MiruVladeti «Шлях»
Класичний вуличний репрезент із важковаговим треп бітом.
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.