Реслінг WWE повертається в Україну: «Кислий борщ мені в стаканчик»
Вперше з 2013 року на українські екрани повертається реслінг WWE, котрий зробив дитинство незабутнім для багатьох молодих українців на каналі QTV.
Трансляцію головної події в індустрії WrestleMania 40 проведе Київстар ТБ, а коментатором буде Олександр Белкін, котрий був незмінним українським голосом шоу понад п’ять років. Він озвучив тизер майбутньої події.
Івент транслюватимуть 6-7 квітня. Головний матч Реслманії цьогоріч – Двейн «Скала» Джонсон (він повертається на ринг вперше за 11 рокіу) та Роман Рейнс проти Коді Роудса та Сета Роллінса.
Читай також
Feviane та goldy1love випустили кліп «біжи поки ще не пізно»
Ніжний R&B із мінімалістичним відео.
ngvoi24 та Blackedy «На Вершині»
Неочікувана колаборація з американцем.
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.