REQUITIR дропнув кліп «Тру щіт»
Музикант з Маріуполя REQUITIR набирає оберти і випускає черговий качовий трек під електронний саунд «Тру щіт».
З цікавого у тексті, він робить очевидний випад в сторону OTOY:
«Репер Слава, чому у тебе таке грусне єбало, може, тому що MOZGI і POMITNI не додали тобі слави?».
Також REQUITIR виразив непопулярну думку про творчість Івана Клименка і його лейблу ENKO:
«Що за мода пиздіта на Ванька та ЕNKO? Ну да, музло для бабусь, але є моменти, що він єбе вас в рот, єбе вас в жопу, єбе куди як хоче, поки ви соплі мажете біля його офісу».
Реліз «Тру щіт» доповнено кліпом із купою кадрів машин та дріфту.