logo logo

REQUITIR дропнув кліп «Тру щіт»

Музикант з Маріуполя REQUITIR набирає оберти і випускає черговий качовий трек під електронний саунд «Тру щіт».

З цікавого у тексті, він робить очевидний випад в сторону OTOY:

«Репер Слава, чому у тебе таке грусне єбало, може, тому що MOZGI і POMITNI не додали тобі слави?».

Також REQUITIR виразив непопулярну думку про творчість Івана Клименка і його лейблу ENKO:

«Що за мода пиздіта на Ванька та ЕNKO? Ну да, музло для бабусь, але є моменти, що він єбе вас в рот, єбе вас в жопу, єбе куди як хоче, поки ви соплі мажете біля його офісу».

Реліз «Тру щіт» доповнено кліпом із купою кадрів машин та дріфту.

Читай також