Репер Основатель на російському ток-шоу. Таких героїв нам не треба

Вчора на російському ютуб-каналі «Наше дело» з’явилось відео конференції, присвяченої бою між Шоком та Жиганом. В двох словах, якщо ви не в курсі – десять років тому Жиган надавав Шоку та Оксімірону «лещей» за те, що ті ображали Жигана в своїх треках.

Шок визвав Жигана на бій, той погодився і зараз це гіпер-хайпова подія. Якщо по ділу – то поп-ММА зараз в тренді і всратих поєдинків між сєлєбрітіс дуже багато і гонорари за це дуже великі. Особисто я не поважаю всю цю історію (для мене вона не трушна, а всі ці конференції нагадують шоу Малахова) і дивуюсь як у 2021 році стільки людей платять гроші саме за такі шоу. Але це особисте – заглиблюватись не буду.Чому я взагалі розповідаю про бій між двома російськими реперами – це тому, що на конференції був присутній одеський репер Основатель. Це наполовину фрік, наполовину організатор якихось фестивалів. Його знають у тусовці, але серйозно до нього ніхто не ставиться. Він часто пише нам на портал з черговою новиною та просить освітити його діяльність – нарешті та на мій привеликий жаль я все ж таки про нього пишу.

У артиста є фіт з гуртом Bad Balance про дружбу між Росією та Україною (про це він казав і на шоу) та нещодавно вийшов фіт з Нігатівом (Триада). Читачі нашого порталу можуть пам’ятати його по дивних одеських розбірках.

Основатель починає свій “виступ” з 55 хвилиниПерсонаж суперечливий і я б про нього не писав, але під час конференції він заявив, що його знають та слухають в Україні, був огорнутий українським прапором та не викликав нічого, крім сміху та жалю до себе (коли з тебе сміється Влад Валов – це поганий знак) .

Саша, я тебе не слухаю і не слідкую за твоєю творчістю. Запевнюю тебе, що я такий не один. Мені б не хотілося, щоб за твоїми виступами люди в будь якому кутку світу робили висновки про Україну та Одесу. Щиро прошу тебе наступного разу не огортати себе прапором.
Текст: Михайло Правильний