Koloah, Alex Pervukhin (Тиск), Zbaraski та Denis Saxr написали саундтреки до фотобуку про субкультурну еволюцію України

Проєкт «Reload.today» від формації Some People – це фотобук, що розповідає історії окремих українських субкультурних змінотворців.Що таке «Reload.today» і як туди можеш потрапити ти?

Проєкт «Reload.today» від формації Some People – це фотобук, що розповідає історії окремих українських субкультурних змінотворців, креативних проєктів та творчих ком’юніті. Ви практично не знайдете там розкручених імен, але кожен з героїв книги вартий уваги широкої спільноти, адже вносить свій вклад в розвиток урбан-культури країни, яка пережила перезавантаження 7 років тому.

До книги відбирались надихаючі, цікаві та іноді божевільні історії “перезавантаження” від субкультурних героїв України. Також до фотобуку увійдуть п’ять розповідей, надісланих до редакції книги за формою на сайті проєкту

Книга з’явиться в кінці року і буде презентована в Києві, Львові та Харкові, зараз же слухаємо саундтреки до неї.Що за саундтреки?

Автор проєкту написав чотири монологи, кожен з яких може бути прочитаний як від лиця окремої особистості, так і від лиця України. Покласти монологи на музику взялися провідні електронні продюсери країни –  Koloah, Alex Pervukhin (Тиск), Zbaraski та Denis Saxr. Кожен з треків було екранізовано, і в результаті ми отримали чотири хвилинні тізери до фотобуку.Окрім коротких тізерів кожен з продюсерів зробив повноформатний трек. На виході ми отримали доволі сильну компіляцяю з чотирьох творів.Формація Some People:

«Коли у суспільстві відбувається струс – це завжди відображається на культурі. 2014 рік є знаковим та поворотним для України – цього року ми змінились назавжди. Ця зміна стосується як кожної людини, так і цілої нації. Хтось може ображатись, але нас не влаштовує те, як всі зараз шукають національну ідентичність, фокусуючись лише на минулому. 

Ми вважаємо, що справжні герої живуть сьогодні і варті набагато більшої уваги, ніж їх попередники. Круто, що був Тарас Шевченко – його вже не забудуть, але шану треба віддавати ще й тим, хто з підвалу перезавантажує українську культуру зараз. Не дивлячись на складний історичний шлях, війну та тони дезінформації про те, як в Україні все погано, наше субкультурне життя стрімко еволюціонує, а субкультури завжди давали енергію широким масам –  «Reload.today» саме про це. 

Щодо тізерів – це не музика для ротація на радіо і не те, що тобі поставить таксист, але це роздуми про людей, їх еволюції та подолання, про те, що найголовніше треба шукати в реальному часі та в середині себе. Дякую продюсерам, які долучилися та команді, яка працювала над відео. Сподіваюсь “Релоад” виросте в проєкт, який когось надихне».