Online фестиваль-премія Rap.ua Awards 2020 відбудеться 8 вересня

Online фестиваль-премія Rap.ua Awards 2020 відбудеться 8 вересня за підтримки Jagermeister. На глядачів чекає оголошення переможців премії, а ще телеміст-конференція між трьома містами: Києвом, Івано-Франківськом та Харковом, що буде транслюватися на каналі Megogo Live, початок о 17:00.

Перша частина заходу — конференція стрітвіру та соціальних ініціатив SSWEEP Talks з провідними українськими та іноземними змінотворцями. Все це буде заміксовано з живими виступами номінантів Rap.ua Awards і інтерактивом з глядачами.

Друга частина — нагородження переможців премії, яке пройде в форматі документального фільму-хронології. Ми розповімо про найвизначніші події минулого року, поговоримо з його головними учасниками, а призери отримають свої “цеглинки”, які заклали до фундаменту українського репу у 2020-му (нагорода Rap.ua Awards має вигляд надщербленої цеглини).

Голосування відбуватиметься до 26 серпня. Переможець у кожній з восьми номінацій визначається за сумою голосів глядачів (від одного до шести балів) і одним голосом редакції порталу rap.ua (два бали).

Віддавай свій голос за кращих представників українського хіп-хопу 2020 року на сайті премії.

Посилання на трансляцію | Сторінка заходу у Facebook

Хайлайти минулорічної премії: