Rap.ua Festival. Як це буде, та чому ти маєш бути там

Словосполучення «український хіп-хоп» у різних людей може викликати різні емоції. У нас воно викликає лише гордість, адже культура живе, вона рухається, вона дихає. Це дихання можно почути під час сьорфінгу по соціальних мережах, його чутно під час скромнішу нових спотіфай-плейлистів, або відвідування локальних тус.

Завтра ж у Харкові дихання культури буде голосним і носитиме назву Rap.ua Festival.Ми не єдині, але одні з тих, хто будує реп. Ми робимо це в Харкові і організовуємо фестиваль, який показує як бачимо український реп ми – різним, але кожного разу крутим – коли представники культури з десятків різних міст, люди з сотнями різних поглядів збираються в одній локації та обмінюються енергією заради однієї справи.  

Завтра в Харкові відбудеться РЕП і якщо ти цікавишся жанром та маєш можливість приїхати – зроби це і стань частиною культури, яку всі ми так любимо. Нижче детальніше про кожну з зон фестивалю. 

Перша локація, на яку ви потрапите – Sprite Stage – сцена, де виступають артисти, яких відібрали самі глядачі та редакція порталу Rap.ua. Ми отримали понад 100 заявок, за результатами яких обрали 10 абсолютно різних МС, кожен з яких має свій стиль та несе свій меседж. Десертом сцени стане виступ одного з кращих хіп-хоп ді-джеїв країни – Monsto та його туси Trouble Tribe. 

Поряд із Sprite Stage відбуватиметься графіті-контекст, в якому візьмуть участь райтери з різних куточків України, які пройшли попередній відбір. 

Далі – в великому Мегазалі розташована зона Street Culture, де проходитимуть контексти зі стрітболу, вуличного футболу, брейкдансу, скейтбордінгу та BMX.

Japan Zone – кастомізовані японські «праворульні» тачки, стрітвір та вайб країни, що кожного року постачає нові фішки вуличним культурам всього світу. 

Всі вищезазначені локації працюють з 17:00 та є безкоштовними до відвідування.

Український реп дуже різний і одним із наших завдань будо показати всі плюси цієї різноманітності. 

Головна сцена фестивалю – це той випадок, коли ти можеш побачити український реп в мініатюрі – в одному місці зберуться артисти з різних куточків країни – від Львову (за Захід «тащать»  Nemo 322 та Гоня) і Одеси (IDFX) до Харкова (Жека Расту та Билик).За речетатив з електронним саундом відповідатимуть ТИСК та Юрій Бардаш зі своїм проєктом YOURA.Карта фестивалю:
Купити квитки на Rap.ua Festival можна тут