Rap.ua Awards 2021 – як це було

18 вересня в Харкові ми визначали головних героїв укррепу 2021 на щорічному фестивалі-премії Rap.Ua Awards.

Цьогорічні статуетки-«цеглинки» отримали:

«Артист року»: Alina Pash
«Реліз року»: KALUSH «Hotin»«Краща колаборація: Alina Pash x Krechet
«Краще лайфстайл ком’юніті»: The Trouble Tribe
«Саунд-продюсер року»: The Lazy Jesus
«Прорив року»: Krechet
«Fresh»: Lefor
«Кліп року»: Krechet «Засинай»
Окрему нагороду за внесок в культуру від редакції Rap.ua отримав МС Fame (Качевники).Редакція порталу вважала, що минулорічна премія була найбільшою «зарубою» серед номінантів, але цей рік довів, що в українському репі є потужний кістьяк, де кожен цілком справедливо претендує на перемогу. В більшості номінацій різниця між першим та другим місцем становила один бал, що трапляється тільки, коли є місце справжній та чесній конкуренції.

Від сьогодні на YouTube ви можете подивитися повну версію Rap.Ua Awards 2021, в якій вручення статуеток найкращим артистам року на вас чекають виступи хедлайнерів премії. В цей вечір Харків розкачували: Качевники, Alina Pash, KALUSH, НКНКТ, ТИСК, Боб Крома, Otoy:Окремо дякуємо нашим партнерам  Sprite Ukraine та Megogo Live за допомогу в організації премії.

Проєкт «Rap.ua Awards 2021» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ), Державного агентства розвитку туризму.