Rap.Ua Awards 2020: як це буде

Премія Rap.Ua Awards 2020 відбудеться вже завтра.

В цьому році, церемонія нагородження головних реп-героїв року повинна була переїхати до Києва та відбутися в HC Hall 18 вересня, але пандемія Covid-19 не дозволила провести захід.

Виходячи з цього, ми прийняли рішення про вручення “цеглинок” в онлайн-форматі. Як це буде? Що відбуватиметься під час трансляції на Megogo Live? Розповідаємо в цьому туторіалі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Перший тізер документального фільму-хронології Rap.ua Awards 2020. 8 вересня на каналі @megogolive_ua о 17.00, за підтримки @jagermeister_ua , відбудеться online фестиваль-премія @rap.ua_awards Оголошення переможців премії, фільм з головними героями урбан сцени, live виступи, та телеміст-конференція з провідними українськими та іноземними змінотворцями між трьома містами: Києвом, Івано-Франківськом та Харковом. 🔔 Підпишись на трансляцiю Megogo щоб не пропустити стрім. Посилання в профiлi.

Публикация от rap.ua (@rap.ua)Трансляція Rap.Ua Awards 2020 складатиметься з двох частин:

Перша частина: конференція стрітвіру та соціальних ініціатив SSWEEP Talks з провідними українськими та іноземними змінотворцями. Все це буде заміксовано з живими виступами номінантів Rap.ua Awards і інтерактивом з глядачами.

Друга частина: нагородження переможців премії, яке пройде в форматі документального фільму-хронології. Ми розповімо про найвизначніші події минулого року, поговоримо з його головними учасниками, а призери отримають свої “цеглинки”, які заклали до фундаменту українського репу у 2020-му (нагорода Rap.ua Awards має вигляд надщербленої цеглини).

Нагадуємо, що трансляція премії розпочнеться 8 вересня в 17:00 на каналі Megogo Live. Не хочеш пропустити початок? Підпишись на трансляцію зараз.

Таймкоди, послідовність церемонії:

17:00 — Початок. OTOY (Live).17:15 — Лекція: Антон Назарко (засновник порталу rap.ua). Тема: “Чому ми це робимо”.

17:35 — Wavy Dem (Live).

17:45 — Лекція: Анна Потьмкіна (кураторка галереї Асортиментна кімната). Тема: “Мистецький асортимент Франика”.

18:10 — XXV кадр (Live).

18:20 — Лекція: Андрій Міщенко (co-founder branding Büro 22, head of the creative ISD group), Марго Гаряжа (art director branding büro 22). Тема: «Ласкаво просимо до співпраці. Як Büro22 переосмислює креативний бізнес».

18:40 — Keysee (Live).18:55 — Лекція: Аліна Ханбабаева (директор фестивалю соціальних іновацій та нової музикальної програми «План Б»). Тема: «Як фестиваль може змінити місто».

19:10 — С23 (Live).

19:20 — Лекція: DJ LiKWUiD (dj, emcee, music curator and artivist). Тема: “Women in Hip Hop”.

19:40 — НКНКТ (Live).

19:50 — Лекція: Олесь Зазулін (Засновник, операційний директор ГО Інша Освіта). Тема: “Detali як нова хвиля”.

20:15 — PVNCH (Live).20:25 — Лекція: Дібрівний Дмитро (SEO SSWEEP). Тема: «Ssweep Outdoor. Як виглядає стиль Схеми, Brave!, Boiler room».

20:50 — Dilla Dank (Live).

21:00–22:00 — RAP.UA AWARDS 2020. Оголошення результатів голосування у 8 номінаціях: «Кращий україномовний проєкт», «Кращий російськомовний проєкт», «Кращий кліп», «Кращий реліз», «Кращий саундпродюсер», «Кращий батл-MC», «FRESH» та «Прорив року».

Нагородження переможців відбудеться в рамках документального фільму-хронології, в якому ми розповімо про найвизначніші події минулого року, а також поговоримо з головними героями української урбан-культури.