logo logo

qBuy «забагато матів»

qBuy «забагато матів»

Репер qBuy не намагається вразити чи викликати овації — натомість щиро ділиться станом, у якому, можливо, впізнає себе кожен. Сингл «забагато матів» — це фановий трек — десь іронічний, а десь місцями жорсткий.

Пісня звучить як саундтрек до моменту, коли ти не гориш, не прагнеш і не перемагаєш. Коли хочеться просто зупинитись, перекурити й дозволити собі нічого не досягати.

«Пісня «забагато матів» — це не про боротьбу й не про капітуляцію. Це монолог людини, яка дозволила собі бути живою, недосконалою, але справжньою», — коментує реліз сам репер.



Читай також