Письменник Ніл Ґейман стане гостем Lviv Bookforum 2022

Англійський письменник-фантаст Ніл Ґейман стане гостем літературного фестивалю Lviv Bookforum 2022, що пройде з 6 по 9 жовтня в онлайн-форматі.

Ніл автор мегауспішних та відомих на увесь світ творів «Американські боги», «Зіркова пил», «Кораліна», «Книга кладовища» та серії коміксів «Пісочний чоловік». Netflix зняв екранізацію про пісочного чоловіка за мотивами коміксів і сьогодні серіал «The Sandman» є одним з найрейтинговіших у світі. Прем’єра першої серії відбулась 5 серпня цього року.


Основне завдання BookForum 2022 – на міжнародному рівні порушити питання покарання російських пропагандистів нарівні з військовими злочинцями та сприяти організації міжнародного трибуналу для замовників і виконавців найбільшої війни в Європі з часів Другої світової.

«Це честь та привілей бути частиною 29-го Львівського BookForum. Навіть у темні дні війни фестиваль продовжує сміливий акт опору та дозволяє таким письменникам, як я, солідаризуватися з письменниками та читачами України. За допомогою Hay Festival програма Lviv BookForum може охопити мільйони людей у ​​всьому світі. І це стосується кожного, де б ви не були. Приєднуйтесь, слухайте та вчіться» – закликав Ґейман.


banner2