Pusha T презентував сольну платівку «It’s Almost Dry»

Pusha T презентував свій сольний альбом «It’s Almost Dry», інтерес до якого репер підігрівав останні півроку. Через велику кількість інфоприводів, появ на головних культурних івентах та сумісних робіт із зірковими друзями цей реліз став найочікуванішим цієї весни.


«It’s Almost Dry» складається з 12 треків. До репу King Push питань ніколи не було і немає зараз, а от музична складова релізу заслуговує окремої уваги. Над сольником репера працював продюсерський дует Фаррелла Вільямса та Каньє Веста, що перетворило саунд на цьому релізі у суміш експериментальності із фірмовими соуловими семплами Ye та вивіреного і впізнаваного стилю The Neptunes (дуету у складі якого працює над продакшеном Фаррелл).


Куплетами на альбомі відзначились як самі продюсери, так і не менш величні артисти у хіп-хопі: Jay-Z, Kid Cudi, Lil Uzi Vert, Don Toliver і Labrinth. Можливо, на настрій альбому вплинула фігура Джокера, саме фільми з ним Pusha T вмикав без звуку під час запису платівки та не рідко асоціює свою особистість.