6 сильних пісень без переглядів та охоплень

Популярна музика пре звідусіль — тікток, інстаграм, радіо, ютуб і далі за списком. Якість же цієї музики доволі різна, адже сьогодні для популяризації контенту більш важлива його кількість. Ми часто чуємо тези на кшталт “все, нормального музла нема – раніше було краще”. Це не так

Розкриємо таємницю — кльової музики дуже багато, але вона не завжди є популярною. У світі живуть тисячі артистів, які просто люблять свою справу і не прагнуть ловити хайп, або прагнуть, але поки не розуміють як це. Знайти таких артистів трохи складніше, ніж просто проскролити “тренди”, але профіт від таких пошуків значний.

Приводимо декілька прикладів пісень, які звучать, але не мають багато прослуховувань. Для прикладу, ми взяли статистику YouTube – максимальна кількість переглядів на кожному треці – лише 25 000. 


Robin Knightz «Composed» (23 000 переглядів)23 річна дівчина, що сховалася на музичній сцені Манчестеру та досліджує ліричні стежки хіп-хопу. Робить вона це дуже вдало, але досі не має популярності у широкому колі, що дуже дивно, зважаючи на її талант та стиль.


B-Ahwe «Circles» (16 000 переглядів)B-Ahwe,відома, але лише у вузькому колі своїх друзів-музикантів. Лондонська артистка з витонченим голосом і не менш витонченим музичним смаком випустила вже кілька EP,  де намішала нео-соул, альтернативний реп (техніка в неї, до речі, топ) та джазові мелодії. 


RAAD «Where My Ears Where My Eyes At» (9500 переглядів)
RAAD – ненароком знайдений на просторах інстаграмму діамант. Дівчина – класичний бедрум-артист – пише музику у себе вдома, сама зводить, сама випускає. Прослуховувань палестинка майже немає, а вони мають бути, адже потенціал величезний (як і харизма).


Lyen Roza I Need Distance (1900 переглядів)Lyen Roza – зовсім невідомий виконавець з Канади, який встиг дропнути лише декілька треків під гітару, але поки так і не з’явився у плей-листах широкого кола людей. Ви колись пробували одночасно грати на інструменті та читати реп? Це не ізі джоб, тому давайте накинемо хлопцю трохи переглядів – він робить це вправніше за багатьох “реперів під гітарку”. 


EVABEE «18:08» (519 переглядів)EVABEE – андер-співачка з Манчестеру, що має кілька вдалих релізів. Її солодкий голос (так само солодкий, як і зовнішність) балансує між жанрами краще будь якого еквілібриста – соуловий тягучий сироп змішується з качовим, іноді жорстким флоу і все це виходить органічно та слухабельно.


Blind Mic (222 перегляди)Музикант-мультиінструменталіст, репер та продюсер з Манчестеру, який, крім сольного матеріалу має спільнe іпіху з з IAMDDB. Його музика поєднує джаз,тріп-хоп, класичний реп і соул. Обдарований хлопець, не обдарований увагою та охопленнями, та, здається, йому вони і не треба – Blind Mic доволі успішний продюсер і комфортно почувається в тіні своїх музичних падаванів

Якщо тобі сподобався хоч один трек з цього списку – це доказ того, що якісна музика все ще існує (повір, її стало ще більше, ніж раніше). Просто треба приділити трохи більше наснаги в її пошуках. Музичне дигерство – доволі цікаве (ще й не дороге) хобі. Тож, коли на тебе знов звідусіль ллється незрозуміле штучне музло – не потрібно слати прокльони сучасному світу, який втратив смак – поблукай трохи інтернетом і знайди що тобі до душі. 

Смак у музиці досі є, просто справжні таланти трохи присипані бабками – це капіталізм, він такий. 

Текст: ValeryBlahBlah

Слухай наші плейлисти «Ukrainian rap» на всіх цифрових платформах та ділись новою неочевидною музикою із близькими. Більше репостів – більше переглядів для невідомих діамантів.
Apple Music

YouTube Music