Українське село Петродолинське – головний постачальник фрік-репу в світі. Про це нова “Плантация”

Одеса, окрім ряду крутих артистів, славиться і фрік-реперами. Про Доши ви знаєте (нещодавно він пройшов гру швидше за всіх – про нього говорили у Джиммі Феллона).

Окрім цього, за 30 кілометрів від Одеси, село Петродолинське прославляє МС Анюта. Виявляється, в рідному селі Анюти, окрім неї, реп (приблизно в такому ж стилі) читає величезна кількість дітей. Всі вони набирають перегляди, яким позаздрить більшість наших артистів.

До головного: все це в Петродолинському закрутив один єдиний продюсер – POLYUS PRO. Сергій Туряб (справжнє ім’я) створив в селі чи то лейбл, чи то секту, і на повному серйозі робить музику, записує і зводить МС Анюту і ко.

Поки в музжурналістиці брак свіжих ідей і ми знову читаємо про “експериментаторські експерименти”, Дмитро Богданов і його “Плантация” видає двохгодинне інтерв’ю-бенгер з POLYUS PRO про весь фрік-реп і його Петродолинську історію.

P.S: за нашою інфою, наступний випуск “Плантации” – продовження цієї теми. В ньому до студії увірветься МС Анюта з історіями, через які можуть трохи пов’яти вуха. Чекаємо!