Павло Зібров викликав на реп-батл Віктора Павліка
29 червня Студія «Мамахохотала» організовувала вечірку на київському концертному майданчику «Roof». В рамках вечірки відбувся перший сольний концерт групи «Плюшевий Бруклін». Вони заспівали пісню «Лова-Лова» з Павлом Зібровим і презентували новий спільний трек.
Після виступу Павло Зібров викликав на реп-батл Віктора Павліка: “Я нещодавно став репером. Бачив батл Oxxxymiron и ST. Я хочу офіційно заявити, що я викликаю на реп-батл Віктора Павліка”.
Нагадаємо, нещодавно Віктор Павлік взяв участь у записі нового альбому “В.уЗ.В.”, де виконав спільний трек з Фрілом та Олександром Стьогановим:
Нове ім’я: North Posse
Продюсер родом із Макіївки, який працює в досить нішевому продюсерському жанрі треп/фонк ревайвал.
Chudnyi випустив кліп «Не зважай»
Артист кладе сирий флоу з намірено байдужою подачею на атмосферний біт
Feviane та goldy1love випустили кліп «біжи поки ще не пізно»
Ніжний R&B із мінімалістичним відео.