logo logo

Павло Зібров викликав на реп-батл Віктора Павліка

Павло Зібров викликав на реп-батл Віктора Павліка

29 червня Студія «Мамахохотала» організовувала вечірку на київському концертному майданчику «Roof». В рамках вечірки відбувся перший сольний концерт групи «Плюшевий Бруклін». Вони заспівали пісню «Лова-Лова» з Павлом Зібровим і презентували новий спільний трек.
Після виступу Павло Зібров викликав на реп-батл Віктора Павліка: “Я нещодавно став репером. Бачив батл Oxxxymiron и ST. Я хочу офіційно заявити, що я викликаю на реп-батл Віктора Павліка”. 

Нагадаємо, нещодавно Віктор Павлік взяв участь у записі нового альбому “В.уЗ.В.”, де виконав спільний трек з Фрілом та Олександром Стьогановим: 

Читай також