Паша ПМ та Макстар «Должок» – дорослий реп, за який не соромно

Зазвичай, коли дорослі репери читають «За житуху» – стає так душно, що цьогорічне літо здається холодним. А ще, коли дорослі репери заграють з класичним звуком – це виглядає як секс з трупом. В Україні взагалі є проблема з репом ВІД дорослих людей та ДЛЯ дорослих людей – виходить або якісний пластик (привіт, Потап) або трешове ниття (привіт, реп про падіки та хапочки).

Я почав слухати новий EP Макстара та Моржа (нині він Паша ПМ, якого ми нещодавно чули на реюніоні Da Marav) зі скепсисом, який, проте, розсипався на першому ж треці. По перше – ця іпішка – дуже якісний G-Funk (не пародія на нього, а саме G-Funk). А по-друге – це реальний генста-щіт, якому віриш ті ідеальне музло для тачки.

Перший же трек розповідає про чувака, який висить в караоке і ти спочатку думаєш, що це черговий паті-реп, але потім розумієш, що розповідь ведеться від лиця кредитора, що знайшов боржника та хоче забрати «Должок». Круті мелодійні хуки (за них відповідальний Макстар) та грубі парти (їх розказує Паша) про гєліки, бабки та «вапроси» – ось про це «Должок». Так, це бригада-стайл, але для когось це є реальним лайфстайлом і саме тому пісні «працюють», бо автори не брешуть, а кажуть про те, що знають.