Паліндром «Я боюсь»
Степан повернувся до репу із синглом «Я боюсь», який стане частиною майбутнього альбому «Машина для трансляції снів».
У треці Паліндром відверто говорить про свої страхи. Пісня доповнена тривожним чорно-білим кліпом.
«Іноді вночі перераховую усі свої страхи, дивлячись у стелю. Їх так багато, що не помічаєш, як наступає ранок. Ця робота – це дуже поверхнева ревізія моїх страхів, аби зробити її більш деталізованою, потрібен не один альбом», – говорить Степан.