«Палає» – Міша Крупін записав пісню про Кримський міст
Міша Крупін презентував пісню і анімаційне відео під назвою «Палає». композиція присвячена українській розвідці та підриву Кримського мосту.
Музикант написав цю пісню після вибуху всього за 15 хвилин, адже був під сильним враженням.
«Якщо хтось скаже, що я знав про цю новину заздалегідь, то про це знала вся Україна. Ми чекали, чекали і нарешті дочекалися! Коли писав пісню, я був впевнений на всі 100%, що саме так і буде» – розповів Крупін.
В анімаційному відео зображено те, що станеться неодмінно, а саме Москву у вогні та повернення українських земель нашими збройними силами.
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.
Future і Tyla записали офіційний саундтрек Чемпіонату Світу з футболу у США та Канаді
Дивимось кліп «Game Time».
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.