logo logo

OTOY випустив кліп «Пасма»

OTOY випустив кліп «Пасма»

Після тривалої паузи у сольних роботах OTOY повертається із синглом «Пасма». Разом із треком вийшла екранізація, яку зрежисував сам артист.


«Пасма» – трек про стосунки, пристрасть та сильні почуття, які можуть проявлятися у дуже різний спосіб, навіть іноді трохи дикий, неочікуваний.

Візуально передати цю пристрасть довірили парі українських акторів Олександру та Марії Рудинським.

«Домінантність у стосунках, на мій погляд, — це теж частина цієї гри, цієї динаміки. У здорових стосунках усе це завжди обговорюється, ролі можуть змінюватися, а баланс — бути гнучким. Це про вибір, про злагоду, про бажання. Я завжди писав музику про своє життя. Про те, що мене хвилює. Або про те, що мене пре. Цього разу — про друге. І це відчуття я хотів передати максимально щиро», – розповів OTOY.

Читай також