nowyouseeghost випустив мікстейп «1990, the mixtape»
Артист nowyouseeghost випустив мікстейп на честь свого 31-річчя під назвою «1990, the mixtape». Робота включає 10 треків.
Ось як сам виконавець коментує свій новий реліз: “Нещодавно мені виповнився 31 рік, вирішив, що можна випустити мікстейп, скромно відмітити. Дуже хотілося, щоб було не як у всіх, і коли я перебирав свій архів я зрозумів, що в мене є вісім треків, дописав ще два. Мій братан Nek One допоміг мені з міксом та мастером, у підсумку із штуки, яка звучала доволі дивно ми змогли зробити як є. Взагалі цей мікстейп це шараут на десять треків реперам і музикантам, з яких я завжди тащився, тобто там є семпли від Касти і Гуфа до Black Sabbath та Pink Floyd, які нікому в житті не очистити. Тому це некомерційний мікстейп, що я виклав на SoundCloud”.
Dofamin «LEMBERGMAN 2»
Він повернувся після півторарічної паузи.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.