Новий кліп KALUSH – чергове прощання гурту з репом
Гурт KALUSH – нові герої сучасної української естради. Колись Олег Псюк мав стати героєм реп-андеру, але обрав більш комфортний, більш прибутковий та більш логічний шлях і це дуже добре.
Так, добре, бо на зміну старому шоубізу типу Полякової, Дзідзьо та Потапа прийшли Калуш, Джері Хейл та Велбой. Андер втратив потенційного героя, а естрада придбала – все логічно – закон збереження енергії працює.
Щодо треку – це еталонна поп-пісня: приспів, що заїдає, прості слова, відмова від незрозумілої тараторки та величезний дисклеймер під відео (Олег вже робив це раніше з треком «Не забуду»). Трансляція близьких слухачу почуттів – це аксіома шоубізнесу. Так це не реп, бо коли якийсь Емінем чи Асап пишуть про свої любовні пригоди – там немає пояснення під відосом – вистачає самої пісні, але це і відрізняє справжній реп від поп-музики, до якої, повторюся, KALUSH потрапили цілком справедливо та зважено – ортодоксальні МС можуть плюватися та критикувати гурт скільки завгодно, але що співати, про що та як – це завжди залишається вибором автора.
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».
Хронологія двох десятиліть: головні альбоми 10-х і 20-х
Розповідаємо про платівки та людей, які змінили жанр або вплинули на його розвиток.