Новий кліп KALUSH – чергове прощання гурту з репом

Гурт KALUSH – нові герої сучасної української естради. Колись Олег Псюк мав стати героєм реп-андеру, але обрав більш комфортний, більш прибутковий та більш логічний шлях і це дуже добре.

Так, добре, бо на зміну старому шоубізу типу Полякової, Дзідзьо та Потапа прийшли Калуш, Джері Хейл та Велбой. Андер втратив потенційного героя, а естрада придбала – все логічно – закон збереження енергії працює.

Щодо треку – це еталонна поп-пісня: приспів, що заїдає, прості слова, відмова від незрозумілої тараторки та величезний дисклеймер під відео (Олег вже робив це раніше з треком «Не забуду»). Трансляція близьких слухачу почуттів – це аксіома шоубізнесу. Так це не реп, бо коли якийсь Емінем чи Асап пишуть про свої любовні пригоди – там немає пояснення під відосом – вистачає самої пісні, але це і відрізняє справжній реп від поп-музики, до якої, повторюся, KALUSH потрапили цілком справедливо та зважено – ортодоксальні МС можуть плюватися та критикувати гурт скільки завгодно, але що співати, про що та як – це завжди залишається вибором автора.