Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Новини
17 апреля 2018, 11:01

Переиздание альбома Денні Дельта «Синхронізу!». Rap.ua стал цифровым дистрибьютором

Рады сообщить нашим читателям что открываем новое направление — цифровой дистрибьютор rap.ua. С сегодняшнего дня мы начинаем выпуск наиболее интересных альбомов украинского рэпа в iTunes, Google Play, Spotify и еще более 40 больших цифровых площадок мира. Мы надеемся стать хорошими партнерами для артистов, выполняя не только функции издателя, но и всячески помогать с промо их материала. Конечно же, нам наиболее интересны те исполнители, про которых уже пишет портал, но мы открыты и для новых имен. Начать мы решили с публикации цикла альбомов украиноязычного рэпа, которых считаем классическими, некоторые из них недооцененными, но уверены, что они должны быть доступны для слушателя сейчас, так как отыграли важную роль в становлении нашей культуры.

Начать мы решили с одного из самых интересных релизов в украиноязычном рэпе — альбом Денні Дельта «Синхронізу!» Сегодня, благодаря запуску нашей цифровой площадки, альбом исполнителя из Луцка получает вторую жизнь. Мы попросили его создателей и причастных к нему людей рассказать о нем с высоты 2018 года:

Денні Дельта | исполнитель

«Протягом досить тривалого часу український реп був більше схожий на консервативну секту, аніж на галузь музичної індустрії. Так, відтоді зміни відбулися зовсім незначні, але це тема вже іншої розмови.

«Синхронізу!» був викликом самому собі, як самостійній творчій одиниці, і субкультурі вцілому, що досить вороже ставилася до чогось нового, як би абсурдно це не звучало.
Прекрасно розуміючи, що такий підхід до нового матеріалу може відштовхнути добрячу частину і без того мізерної аудиторії, ми все ж таки вирішили робити те, що до душі саме в цей момент. Своєрідний ризик і передбачуваний спротив навпаки додавав ентузіазму.

Запис матеріалу проходив у тодішній штаб-квартирі творчого об`єднання «Kickit» на Хмельницького у Львові, і я прекрасно пам’ятаю реакцію пацанів і дівчат, що в тих колах завжди виступали по класиці, на зміст окремих куплетів і стилістику бітів, коли виходив зі студійної будки.

Реп повинен бути викликом. Як собі, переступаючи через власні табу і добиваючись максимальної відвертості, так і слухачам, котрі завжди хочуть, щоб автор писав для них. «Синхронізу!» був таким викликом.»

Johnny Zbaraski | автор музыки альбома «Синхронізу»

«Через мою любов до деталей і мій непотужний комп'ютер звук вийшов досить мінімалістичним, а через моє захоплення музикою, інструментали - різносторонніми. Тут можна почути реггетон у 'Віршована геометрія', треп у 'Інтерв'ю з вампіром', відчути середину 2000-х у 'Поміж кам'яних дубів' і класичний присмак 90-х у 'На ланцюг'. Цікавий факт: У '26-му' я мав заспівати приспів, але не склалося. Радий, що в досить непростих умовах вдалося створити конструктивний і яскравий альбом.»

Alex Pervukhin | создатель формации zavtra.fm, главный редактор rap.ua 2014-2015

«Напевно, не було ні одного альбому в українському репі, який я чекав більше, аніж "Синхронізу". Все просто, бо тоді у Львові був особливий час: ми тільки запустили вечірки zavtra.fm, на яких актуальну електроніку розбавляли лайвами від українських реперів (напевно, єдині паті, де аудиторія хіп-хоп артистів вийшла за замкнуте коло станадратних відвідувачів хіп-хоп вечірок - самих МС та їх друзів), Zbaraski писав якісь нереально футуристичні для того часу біти (як вам засемплований голс Мігеля у відкриваючому реліз треці?!), а Дельта навіть вів свою рубрику на сайті zavtra.fm ( називалась "Особливості національного репу" чи якось так)... Ну як при таких разкладах не чекати албум?! І реліз не розчарував: панчі були на недосяжному рівні, про музло я вже все сказав, а харизма Денні зашкалювала, але завжди є "але". Денис вибрав не ті треки для кліпів, широка аудиторія була не готова сприйняти таке музло (як і сайт zavtra.fm, ага) і як підсумок лонгплей зацінили лише представники багатостраждальної субкультури. Але, як показав час, не все втрачено і круто, що релізу дають такий новий шанс - можливо, зараз вийде?!»

Андрей Девятый | участник Аромотерапія, редактор блога KEEP IT REAL

«Скорее всего моё мнение будет отличаться от остальных. Дело в том, что я слышал другой сольник Дельты, который, к сожалению (или к счастью), так и не вышел (да и не был записан). Тот сольник был под другие биты, и с другим настроением. Жизнь порой всё меняет с ног на голову, так и произошло с нашим коллективом Аромотерапія. Мне кажется, что тот невыпущенный сольник имел бы больший эффект на то время. Что же касается релиза "Синхронізу!", то он получился сумбурным и незаконченным. Не открою ни для кого Америку (хотя может и открою), в том что на украинском языке Денис один из лучших рифмоплётов, что можно услышать прослушав данный материал и все остальные его работы. Показательно, что Zbaraski, отвественный за звук, после этого релиза вообще начал отдаляться от рэпа. В целом подытожу, творчество очень тонкая материя, его нельзя оценивать, привязывая к каким-то критериям, всё остальное это субъективные суждения. Если исполнитель творит, значит это кому-то нужно (но это не точно).»

Паша Франик | ведущий Андрути, радио Аристократы

«Альбом Денні Дельта «Синхронізу!» що вийшов в світ в червні 2013р. по сьогоднішній день залишається чи не найзнаковішим альбомом за всю історію сучасного українського хіп-хопу. 

При тому знаковим, як для самого емсі , котрий на передодні (або ше трохи скорше) несподівано покинув об‘єднання Аромотерапія і заліг на дно, так і для всього «укрхіпхопкомюніті», котрі давно вже чекали сольного від Дениса, але ніхто не сподівався, що він буде саме таким. Бо то була істино нова школа. Наша нова школа. Серед неймоовірної кількості такого лЮбого і вічного бумбепу, в рамках котрого місця для екпериментів меншає, як нафти на планеті; серед купи музики такої нашої, але дуже схожої на Ґазґольдер; серед перших відвертих спроб нашими музикантами бейсу і ґрайму на смак - з’являється Johny Zbaraski з якимось абсолютно незвичним електричним продуктом, котрий Дельта вправно «ізрешетив» своєю як лезо гострою поезією, котра за період його мовчання набула ще більшої ваги (чи навіть густини). Широкий діапазон наболілих тем дивує тим, як лаконічно поміщається на семи доріжках. І нехай сінгл «Вбивчі панчі» не увійшов до альбому «Синхронізу», але для мене то невід’ємне, преінтро нового Дельти. 

Не всі і не відразу прийняли такий різький перехід Дениса зі «світлої сторони» (олдскулу) на «темну» (нюскулу). Хтось довше звикав, хтось вслухався, а хтось, з думкою «виявляється так можна» унаслідував урок і теж почав розширяти горизонти звучання. Ось чому цей альбом важливий!

Нікому невідомо, можливо навіть самим Дельті та Zbaraski, чи колись ще повториться їх така співпраця. Покаже час. Але розуміючи ті всі аспекти, додаючи можливий факт невчасності (я про тодішній попит на нашу культуру загалом) + безповоротну втрату Саріона, котрий малював і розробляв кавер - усвідомлюю неповторність цього альбому. З кожним днем таких аспектів більшатиме, а від так - важливість платівки зростатиме. Амінь.»

Скачать альбом:

Get it on Google Play
Опубликовано 17 апреля, 11:01