нестор дропнув EP «овердоз»
Яскравий представник нової хвилі українського репу презентує реліз про боротьбу з самим собою, про перевтому від негативних думок та пошук спокою в коханні.
До треклісту війшло 5 пісень, серед яких є колаборація з йо (ex-Suinsight).
«В принципі, назва говорить сама за себе. З часом, доходячи до піку емоційного вигорання, я навчився використовувати свої психологічні трабли на користь, рефлексувати на ці теми, створюючи цікавий музон.
Для когось «овердоз» — це порожнеча, музика для самотніх прогулянок, backrooms, пустота, в яку ти повільно провалюєшся а для когось ідеальна музика для кохання», — коментує свіжий ЕР нестор.
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.